Aktualności


W dniu 16.11.18 prowadziłem warsztat we współpracy z firmą implantów piersiowych - MENTOR. 6 uczestników lekarzy / uczestników szkolenia. Tematyką zajęć warsztatowych było podniesienie i powiększenie piersi przy użyciu anatomicznych implantów firmy MENTOR.


Szkolenie z liposukcji i przeszczepu tłuszczu do powiększenia piersi techniką N.I.L. Na zdjęciach jestem wraz z kolegą doktorem, który przyjechał do mnie na szkolenie specjalnie z Ułan Bator ( Mongolia).


Zdjęcie pochodzi z premiery książki “Piękno bez tajemnic” autorstwa Marcina Ambroziaka, w której jestem autorem jednego z rozdziałów.

Premiera książki
Szkolenia rezydentów przez dr Christoffer'a Invges


W naszej klinice stale prowadzę szkolenia dla świeżo upieczonych rezydentów, oferując im swoje doświadczenie i wiedzę, które nabyłem przez lata praktyki.


W dniach 6-8 października 2017 dzięki uprzejmości firm Preiston i Euromi, zostałem zaproszony na XVII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie, na którym miałem zaszczyt przeprowadzić wykład dotyczący tego co kocham najbardziej - mojego zawodu.

 

Dr Christoffer Ingves na XVII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie